Передпокій 2022 — Найкращі Світові Інтер’єри (80 фото)

Продуманий дизайн-проект передпокою 2022 – це перше, з чого потрібно почати, якщо ви затеяли ремонт у своїй квартирі. Є кімнати (вітальня, спальня, кухня), що умовно вважаються головними в будинку. Однак не варто забувати і про допоміжні приміщення, такі як передпокій, коридор, вбиральня або робочий кабінет. Затишний та функціональний передпокій – це серце будинку, від правильного планування якого залежить багато. Гості, що приходять, друзі або просто знайомі, увійшовши в будинок, бачать цю кімнату першою, а перше враження — найвірніше і найдовше. У статті розглянемо докладніше, як зробити так, щоб інтер’єр передпокою 2022 вийшов не тільки функціональним і практичним, але й по-справжньому стильним.

модный дизайн прихожей фото 1

 

Передпокій 2022 – важливі тенденції в оформленні інтер’єру (фото)

Однією із найскладніших проблем оформлення інтер’єру передпокою є, як правило, її невеликий розмір. Але це не означає, що цій кімнаті не потрібно приділяти належної уваги. Дизайн інтер’єру передпокої 2022 має бути максимально функціональним, щоб на обмеженому просторі розмістити все необхідне.

Розробляючи планувальні рішення, перше, на що потрібно акцентувати свою увагу – вибір меблів. Найпоширеніший варіант — встановити в передпокої гарну шафу-купе, яка не тільки прикрасить приміщення, але й урізноманітнить палітру кольорів. Це буде вдалим рішенням для маленьких передпокоїв.

модный дизайн прихожей фото 2

модный дизайн прихожей фото 3

модный дизайн прихожей фото 4

модный дизайн прихожей фото 5

Якщо в квартирі місця достатньо, то ідеї та фото з організації модного дизайну передпокої 2022, представлені у статті, будуть для вас, як не можна до речі. Є багато способів раціонально використовувати цей простір. Треба тільки вибрати правильний варіант відповідно до ваших уподобань, звичок та способу життя (акцентувати увагу на окремих елементах або зробити їх нейтральними та непомітними).

Великі передпокої та коридори часто є невикористаними квадратами житлової площі. Заповнивши порожнечі, ви додасте обстановці гостинності та затишку. Простора передпокій дає додаткові можливості для розміщення зручних пуфів та крісел з журнальним столиком. Таким чином, вона стає простором для відпочинку, читання чи прослуховування музики з можливістю усамітнення.

модный дизайн прихожей фото 6

модный дизайн прихожей фото 7

модный дизайн прихожей фото 8

модный дизайн прихожей фото 9

модный дизайн прихожей фото 10

модный дизайн прихожей фото 11

Порада! Якщо місце дозволяє, у передпокої можна організувати робочий куточок, розмістивши в ньому стіл, комп’ютер, невеликі полиці для зберігання книг. Якщо спостерігається нестача природного світла, треба забезпечити хороше штучне висвітлення.

Планування передпокою 2022 – поради щодо облаштування

Краса та практичність передпокою 2022 – необхідна умова грамотного планування дизайну інтер’єру квартири. На жаль, у сучасних варіантах планування житла нерідко зустрічаються варіанти з вузьким або незручним передпокою, які можна виправити вдалим дизайнерським рішенням. Завданням спеціаліста є правильний підбір кольору, матеріалів, аксесуарів та предметів декору.

Для передпокою невеликого розміру слід вибирати стиль, візуально збільшує приміщення. Іноді збільшення розміру приміщення досягається за рахунок з’єднання з коморою та перепланування житла.

модный дизайн прихожей фото 12

модный дизайн прихожей фото 14

модный дизайн прихожей фото 15

модный дизайн прихожей фото 16

Тамбур

Тамбур є поширеним різновидом передпокою в квартирах як старого, так і нового планування. Через невеликі розміри тамбуру хорошим рішенням може бути зонування простору. Кімната маленького розміру має бути максимально функціональною, і вміщати всі потрібні речі господарів – взуття, сумки, парасольки, верхній одяг.

Для збільшення простору в приміщенні вбудовані шафи можна демонтувати та замінити на шафи-купе, підвісні вішалки та полиці.

модный дизайн прихожей фото 17

модный дизайн прихожей фото 18

модный дизайн прихожей фото 19

Іноді тамбур дуже маленького розміру доводиться розширювати за рахунок інших кімнат або збільшення дверей у вигляді арки. У передпокої, як правило, мало природного денного світла, тому слід подбати про яскраве багаторівневе освітлення.

Для створення такого ефекту можна прикріпити світильники на стіни, карнизи або стелю. Дзеркала в інтер’єрі не тільки виконують свою основну функцію, але й зорово збільшують простір і освітленість передпокою 2022 року. При високій стелі хорошим рішенням стануть підвісні антресолі, на яких можна буде розташувати точкові джерела світла.

модный дизайн прихожей фото 20

модный дизайн прихожей фото 21

модный дизайн прихожей фото 22

Довга (вузька) передпокій

Якщо передпокій довгий і вузький, то найкраще розділити її на дві зони. Одна з них виконуватиме функції передпокою, друга використовується як хол. Зробити зонування простору можна за допомогою використання різних оздоблювальних матеріалів. Відповідним покриттям для зони біля входу буде щільний лінолеум, а для холу – паркет або ламінат.

Модний інтер’єр вузької передпокою 2022 буде виглядати ефектніше, якщо поєднувати різні кольори та фактури підлогового покриття. Якщо рівень підлоги в зоні входу буде трохи нижче, ніж в інших приміщеннях, передпокій буде відділятися від інших частин квартири.

На замітку! Щоб перехід між зонами був зручним, між передпокою та холом встановлюють одну-дві сходинки. Глибока та широка шафа-купе біля входу може послужити як гардеробна. Дзеркало на шафі візуально збільшить простір зони входу. Найбільш функціональним у зоні передпокою є багаторівневе освітлення.

модный дизайн прихожей фото 23

модный дизайн прихожей фото 24

модный дизайн прихожей фото 28

модный дизайн прихожей фото 25

Світлі тони візуально розширюють приміщення, тому фарбування стін або оздоблення їх світлими елементами виграшно виглядатиме у вузьких передпокоях. Дизайн холу має збігатися із загальним дизайном квартири. Для краси та зручності у нього можна поставити крісло, журнальний столик чи вазу.

модный дизайн прихожей фото 26

модный дизайн прихожей фото 27

Широкий передпокій

Цей варіант планування досить рідко зустрічається у сучасних квартирах. Всі кімнати в такому передпокої діляться на окремі приміщення, залишаючи багато незаповненого простору. Зайняти вільне місце у просторій передпокої можна стелажами з книгами чи перегородками.

Функціональним рішенням буде встановлення шаф для верхнього одягу, поличок для взуття та головних уборів, вішалок. Комбінування різних видів освітлення та оздоблювальних матеріалів допоможе зробити зонування приміщення.

модный дизайн прихожей фото 29

модный дизайн прихожей фото 30

модный дизайн прихожей фото 31

модный дизайн прихожей фото 32

Відкритий передпокій

Зустрічається частіше, ніж широкий та довгий варіант. Головний недолік — з неї добре видно всі кімнати квартири. Щоб це виправити, доводиться зачиняти двері до кожної кімнати. У 2022 році найпоширенішим способом перепланування передпокою такого типу вважається поділ її на дві функціональні зони.

Зону входу можна оформити за допомогою гарної шафи-купе з великим дзеркалом та багаторівневим підсвічуванням. Зону відпочинку прикрасять м’які меблі, невеликий столик, предмети декору – статуетки, вази, годинники чи декоративні рослини. Цю зону можна зробити в ретро-стилі за допомогою комода, великого годинника, картин, світильників «під старовину». Поділ передпокою на дві частини можна зробити за допомогою арки, що відрізняються видів підлогових покриттів або рівня підлоги різної висоти.

модный дизайн прихожей фото 33

модный дизайн прихожей фото 34

модный дизайн прихожей фото 35

модный дизайн прихожей фото 36

Як створити гарний та сучасний дизайн передпокою 2022 (фото)

Передпокій 2022 може мати різну конфігурацію, але перш за все вона має бути привабливою та зручною у використанні. Щоб зробити перебування в ній максимально комфортним, використовуйте теплі кольори в оформленні інтер’єру.

Неправильне розташування вхідних дверей може зменшити простір. Зробити його візуально більше допоможе дзеркало. Дерев’яні шафи-купе, які сьогодні активно використовуються для організації містких систем зберігання, чудово поєднуються з дверима, обробленими цінними породами дерева. Існує кілька їх різновидів.

модный дизайн прихожей фото 37

модный дизайн прихожей фото 38

модный дизайн прихожей фото 39

Пуфик – меблі необов’язкові, але, тим не менш, з його появою в передпокої побут стає набагато зручніше і приємніше. Плитка на підлозі передпокою обов’язково полегшить вам життя в плані регулярного догляду.

Правильно підібране освітлення створює у коридорі приємну атмосферу. Лампи та природне світло можуть спроектувати цікаві та вражаючі світлові ефекти.

модный дизайн прихожей фото 41

модный дизайн прихожей фото 42

модный дизайн прихожей фото 43

модный дизайн прихожей фото 44

Розетки та вимикачі світла – це деталі, які необхідно підібрати в єдиному стилі. Зробіть ставку на дерев’яні вимикачі, тому що вони добре поєднуються, наприклад, з дубовою паркетною дошкою. «Розумний» вимикач вразить вас, якщо ви ставитеся до любителів високотехнологічних пристроїв.

Головні тренди дизайну інтер’єру передпокою 2022 (фото)

Добре подумайте про те, який стиль буде обраний для оформлення передпокою. Дуже органічно та модно цього року виглядатимуть: лофт, кантрі та еко-стиль. Головне, щоб вони не суперечили загальному настрою, філософії та концепції інтер’єру.

Сучасний дизайн передпокою 2022 з легкими сільськими мотивами занурює нас у сільське життя, тішить рустик елементами у передпокої, текстилем на вікнах, плетеними кошиками для парасольок, дерев’яними лавами та декором ручної роботи.

модный дизайн прихожей фото 45

модный дизайн прихожей фото 46

модный дизайн прихожей фото 47

Для оригінального інтер’єру знадобляться елементи декору, що мають футуристичний вигляд. Це можуть бути нестандартні двері з декоративними кам’яними вставками, виготовлені на замовлення. Камінь та дерево додадуть простору природного тепла.

У передпокої великого розміру доречно виглядатимуть м’які крісла з поставленим поруч витонченим торшером. Вбудований у стіну камін у холодну пору року приносить не лише тепло, а й нотку романтики.

модный дизайн прихожей фото 48

модный дизайн прихожей фото 49

модный дизайн прихожей фото 50

модный дизайн прихожей фото 51

модный дизайн прихожей фото 52

Незалежно від того, чи ваш дизайн є традиційним або сучасним, камін додає зовнішньої вишуканості приміщенню. Видів камінів багато, з кожним разом вони стають все інноваційнішими, тому скористайтеся можливістю, щоб обладнати передпокій цим елегантним символом затишку.

Гарний килим стане чудовим доповненням декору передпокою 2022. Було б краще, якби він контрастував з покриттям для підлоги, одночасно виділяючи модульні меблі. Його ви можете вибирати з безлічі кольорів, фактур та візерунків.

модный дизайн прихожей фото 53

модный дизайн прихожей фото 54

модный дизайн прихожей фото 55

модный дизайн прихожей фото 56

Штори та портьєри у кольори дорогоцінного металу зроблять гарний передпокій у приватному будинку затишніше та ошатніше. Поєднуйте легкі штори з важкими портьєрами. В результаті сонячне світло безперешкодно проникатиме в будинок вдень, а важкі штори забезпечать гарний захист від цікавих очей уночі.

Ви також можете використовувати передпокій для ваших улюблених заходів. Якщо ви колекціонер творів мистецтва, зробіть коридор невеликою галереєю картин і скульптур, які щоразу пробуджуватимуть теплі спогади, коли ви приходите або залишаєте свій будинок.

модный дизайн прихожей фото 57

модный дизайн прихожей фото 58

модный дизайн прихожей фото 59

модный дизайн прихожей фото 60

модный дизайн прихожей фото 61

модный дизайн прихожей фото 62

модный дизайн прихожей фото 63

модный дизайн прихожей фото 64

Крім того, в коридорі можна малювати, моделювати, шити на швейній машинці, використовувати цю площу як ігрову зону для дитини. Передпокій може стати бібліотекою (залежно від розміру), місцем для ефектної композиції із сімейних фотографій.