Шафа-купе 2022 / ТОП — 50 модних трендів (+65 фото)

Площа далеко не всіх сучасних квартир дозволяє обладнати гардеробну кімнату. Гідною заміною цьому приміщенню служать зручні багатофункціональні шафи-купе 2022. Важливо при підборі цього предмета меблів не тільки враховувати модні сучасні тенденції, але і звертати увагу на зовнішній декор, який повинен повністю відповідати загальному стильовому рішенню кімнати.

Плюси і мінуси шаф-купе

Приймати рішення про придбання будь-якого предмета меблів слід з аналізу всіх його характеристик. Гарний шафа-купе 2022 органічно виглядає в різних інтер’єрах, тому інтерес представляє інформація про переваги і ймовірні мінуси подібних ансамблів.

Переваги:

 • Різноманітність конструкторських і колірних рішень.
 • Об’ємне внутрішній простір, що забезпечує раціональне розміщення речей, білизни і різноманітних предметів.
 • Візуальне розширення невеликих приміщень при грамотному підборі декоративного оформлення фасадів.
 • Лаконічність конструкції, що дозволяє при необхідності використовувати стіни в якості бічних панелей шаф, а стеля здатний замінити їх верхню поверхню.
 • Можливість замовлення шаф-купе з вбудованими зручними пристосуваннями або предметами інших меблів.
 • Нескладний доступний для самостійного виконання монтаж.
 • Створення в приміщенні впорядкованого простору.

Недоліки:

 • Розсувні двері швидше зношуються.
 • Складність в забезпеченні достатньої освітленості всього внутрішнього простору об’ємного шафи.
 • Виникнення досить серйозних проблем при виконанні демонтажу при перенесенні шафи-купе на інше місце.

шкаф купе фото 1

шкаф купе фото 2

шкаф купе фото 3

Уникнути негативних моментів вдасться, якщо на етапі планування покупки детально продумати всі деталі. Оскільки одним з пріоритетних критеріїв виступає сучасний вид меблів, тому потрібно розглянути пропозиції виробників, які будуть випускати модні моделі шафи-купе в 2022 році.

Шафа-купе 2022 замаскована під стіну (фото)

До одним з найбільш модних новинок шафи-купе 2022 відноситься прихована різновид меблів. Невидимі шафи-купе привертають увагу багатьох споживачів, так як ця конструкція в приміщенні стає практично непомітною, завдяки майстерній імітації матеріалів, використовуваних для оздоблення стін.

Фасади шаф обробляють панелями-пластиковими, дерев’яними і навіть дзеркальними. Вони можуть бути оформлені шпалерами. Важливо домогтися рівномірного фону без видимих швів, що дозволяє зливатися з поверхнею стін.

шкаф купе фото 5

шкаф купе фото 6

шкаф купе фото 7

Шафа-купе 2022 з матовими фасадами (фото)

Чи не втрачає актуальності при створенні загального стилю приміщень лаконічність і стриманість, яка особливо приваблює практичних ділових людей. Повністю відповідають цим вимогам красивий шафа-купе 2022 зі спокійним, але не позбавленим своєрідного шарму матовим гладким фасадом.

Порада! При бажанні можна доповнити лицьову поверхню неяскравим витонченим декором. Часто застосовуються геометричні візерунки, що дозволяють розбити однотонну площину на кілька фрагментів.

шкаф купе фото 8

шкаф купе фото 9

шкаф купе фото 10

Шафа-купе 2021 з глянцевими фасадами (фото)

Чи не втрачають актуальності в році красиві фасади шаф-купе 2022, що привертають увагу глянцевими переливами. Сучасні варіанти предметів меблів припускають відмову від контрастних яскравих додаткових кантів, що робить загальне сприйняття блискучих фасадів більш витриманим, але не менш розкішним.

В тренді відхід від монотонності, що передбачає використання в якості додаткового декору розмитих елегантних візерунків, що нагадують таємничі тіні або малюнки, приховані за туманною пеленою. Все частіше використовується легка імітація природних матеріалів, наприклад, аристократичного мармуру або чудового малахіту.

шкаф купе фото 11

шкаф купе фото 12

Шафа-купе 2022 з дерев’яними фасадами (фото)

Сучасні віяння, які передбачають використання екологічно безпечних натуральних матеріалів, знову обумовлюють пік моди на предмети меблів з фасадами, виконані з масиву натуральної деревини.

Більш скромною заміною може служити Обробка поверхонь за допомогою шпону. Важливо зберегти і максимально підкреслити природну текстуру. В тренді зараз саме такі шафи-купе, які прекрасно вписуються в інтер’єр приміщення будь-якого функціоналу.

шкаф купе фото 14

шкаф купе фото 15

шкаф купе фото 16

шкаф купе фото 17

шкаф купе фото 18

На замітку! Найбільш модними сортами деревини стають різновиди зі світлими відтінками. Вони освіжають навколишній простір, візуально збільшують його, створюють затишну комфортну обстановку.

Шафа-купе 2022 з дзеркальними фасадами (фото)

Чи не втрачають в 2022 році популярності багатофункціональні шафи-купе. Серед них виділяються різновиди, обладнані дзеркальними фасадами.

Сучасні рішення поступово відходять від Доповнення таких поверхонь вітражним розписом або обробкою по техніці фьюзинг. Більш актуальною стає чиста дзеркальна площина, яку можна злегка тонувати, використовуючи піскоструминну обробку.

Такі естетичні універсальні шафи вносять в приміщення світло і відчуття простору. Варіанти можуть бути різні – від повного вирішення всієї площини фасаду в дзеркальному оформленні або включення декількох дверцят з поверхнею, що відбиває навколишні предмети. Найбільш благородно виглядає поєднання блискучих фрагментів з деревом. Візуально зробить більш високою стелю дзеркальна смужка, виконана по верхній горизонталі шафи.

шкаф купе фото 19

шкаф купе фото 20

шкаф купе фото 21

шкаф купе фото 22

Шафа-купе 2022 з декоративними фасадами (фото)

Чи не втрачає в 2022 році досить високих позицій в рейтингу шафи-купе, в оформленні яких використовуються різноманітні фігурні вставки або кольорове скло.

Їх перевагою служить не тільки яскравий декор, але і можливість візуально надавати більший обсяг простору. Особливо стильними визнаються фасади з затемненими в різному ступені насиченості кольоровими стеклами. Але потрібно враховувати, що подібна меблі підійде для світлих приміщень.

шкаф купе фото 24

шкаф купе фото 26

шкаф купе фото 39

шкаф купе фото 40

шкаф купе фото 41

шкаф купе фото 42

Шафа-купе 2022 з геометричними орнаментами (фото)

В тренді 2022 року серед варіацій декору фасадних площ шаф-купе будуть строгі за формою Геометричні фігури, складені з прямих ліній.

Вони складають оригінальну геометричну композицію, яка може переходити з одного орнаментального рішення в іншу динамічну ритмічну графіку. У будь-якому випадку створюється цікавий ефект.

шкаф купе фото 23

Шафа-купе 2022 зі скляними фасадами (фото)

Чи не втрачає популярності ідея установки шафи-купе в вітальню, спальню, просторий хол з фасадом, виконаним із загартованого, небиткого скла.

Його рідко залишають повністю прозорим. Перевагою користується матова варіація, рідше зустрічаються скляні поверхні з нанесеним малюнком. Але навіть напівпрозорі Фасади зажадають підтримування всередині шафи ідеального порядку.

шкаф купе фото 27

шкаф купе фото 28

шкаф купе фото 29

Комбіновані фасади шафи-купе 2022

Все частіше увагу споживачів привертають стильний шафа-купе 2022, у якого лицьові поверхні виконані з використанням різних видів матеріалу.

Доповнення дерев’яних або більш бюджетних ДСП поверхонь дзеркалами, скляними вставками полегшують загальне сприйняття всієї досить громіздкою конструкції.

шкаф купе фото 30

шкаф купе фото 31

шкаф купе фото 32

Шафи-купе з модним дизайном-тренди 2022 року

Серед модних в 2022 році шаф-купе можна виділити різновиди, що привертають увагу споживачів не тільки декором фасадів, а й формою.

Виділяють кілька моделей:

 

 • Убудований. Це найбільш мобільна і економічно вигідна конструкція. У таких шаф-купе відсутні бічні, а також верхні і нижні стінки. Їх роль виконують стіни, підлога, стеля.
 • Напівбудовані. Підібрати можна різні варіанти. У цих купейних шаф без верху і низу присутні бічні панелі — з однієї або двох сторін. Ця бюджетна модель виглядає досить сучасно.
 • Радіусний. Цікава інноваційна напівкругла конструкція шаф-купе з опуклими або увігнутими елементами дозволяє змінювати простір, привносячи за рахунок оригінальної конфігурації навіть в найскромніший інтер’єр стильну елегантну нотку.
 • Кутовий. Вважаються найбільш раціональними варіантами. У будь-якому приміщенні Г-подібні шафи-купе виглядають сучасно. Вони створюють відчуття комфорту і затишку.
 • Корпусний. Ці повноцінні конструкції купейного шафи, що несуть всі панелі-верхні, бічні, Нижні, не доставляють особливого клопоту при переміщенні.

 

шкаф купе фото 33

шкаф купе фото 34

шкаф купе фото 35

шкаф купе фото 36

шкаф купе фото 37

шкаф купе фото 38

На замітку! Варіантів модних, стильних шаф-купе існує безліч. Ці меблеві ансамблі приваблюють своєю багатофункціональністю, практичністю, надійністю.

шкаф купе фото 43

шкаф купе фото 44

шкаф купе фото 45

шкаф купе фото 46

шкаф купе фото 47

Перш ніж купувати модний шафа-купе 2022 з гарним дизайном, слід уважно спланувати його майбутнє розташування в приміщенні. Це дозволить підібрати конфігурацію, внутрішній об’єм, а також популярну в 2022 році обробку меблевого фасаду, найбільш підходящу під загальний стиль кімнати.