6 цікавих ідей, як використовувати стару валізу в інтер’єрі

Валіза, яка давно припадає пилом на бабусиній антресолі — не старий мотлох, а корисна для сучасного інтер’єру річ. Найпростіші і цікаві ідеї для переробки ви знайдете в цій статті.

Замість журнального столика

 

Переробити валізу в стильний журнальнийстолик-нескладне завдання. Потрібно купити в магазині будматеріалів невеликі дерев’яні ніжки для столу і прикріпити їх до валізи. Усередині такого столика зручно зберігати журнали, книги та інші потрібні дрібниці. При бажанні поверхню валізи можна перефарбувати або додати елементи декору, наприклад, в техніці декупаж.

Замість тумбочки

Старий чемодан також легко зможе замінити тумбочку. Для цього, як і у випадку з журнальним столиком, необхідно купити в будівельному магазині дерев’яні або металеві ніжки і прикріпити їх до основи виробу. Головне, підбирати ніжки відповідного розміру, щоб тумбочка не виявилася занадто низькою або, навпаки, занадто високою в порівнянні з ліжком.

Замість лежанки для вихованця

Перетворити валізу в затишну лежанку для вихованця можна буквально за 10 хвилин. Для цього достатньо покласти на дно виробу невелику подушку або кілька шматків тканини. Кришку можна просто відкинути назад, притуливши її до стіни, або зовсім зняти. Щоб нова лежанка краще вписувалася в інтер’єр будинку, досить перефарбувати валізу і зшити для нього нову подушку з матеріалу відповідного кольору.

Органайзер для дитячих іграшок

Найчастіше батьки складають дитячі іграшки в старі коробки, великі пакети або навіть мішки, що не завжди вписується в інтер’єр дитячої кімнати. Більш підходящому в цьому випадку рішенням буде переробка великого старого валізи в стильний органайзер для іграшок. Якщо виріб добре збереглося, досить буде просто відмити його від пилу і бруду. Але якщо є бажання і вільний час, можна перефарбувати майбутній органайзер і замінити підкладку всередині нього. З такою красивою штучкою привчити дитину прибирати за собою іграшки буде набагато простіше, так як цей процес перетвориться для нього в чергову розвагу.

Замість поличок

Крім столика, органайзера або лежанки для вихованця, старий чемодан можна переробити в стильну полицю. Для цього обріжте 1/3 передньої частини виробу, з ручкою і замками, прикріпіть її до дерев’яної дошки клеєм або шурупами. Потім повісьте готову полицю на стіну. Також можна обрізати і половину вироби, якщо полку повинна бути ширше.

Замість вази для сухоцвітів

Така ідея переробки підійде любителькам стильних декоративних штучок для прикраси будинку. Щоб зробити вазу, підготуйте сухоцвіти, гілочки дерев, шишки та інші елементи композиції, закріпіть їх в спеціальному оазисі, приклеєному до дна валізи. Прикраса готова. Вазу з сухоцвітами можна розмістити в будь-якій частині будинку, головне, щоб її розмір відповідав обраному місцю.