Золото і леопарди: 5 будинків російських зірок, які переплутали розкіш з несмаком

Вважається, що Артисти – люди з добре розвиненим почуттям прекрасного. Насправді це прості люди, і популярність не додає їм смаку. Кожен з них по-своєму розуміє слово «красиво», і воно не завжди збігається з думкою більшості.

Анастасія Волочкова

Балерина обожнює свій розкішний особняк. Їй подобається підкреслювати пишність і багатство у всьому, і почуття міри при цьому міцно спить. Передплатники Волочкової вважають, що її будинок більше схожий на циганський через велику кількість декоративного золота і несумісних в інтер’єрі деталей.

Багато хто вважає, що у жінки повністю відсутнє почуття стилю, і дорікають її у виставленні життя напоказ. У деяких кімнатах можна відзначити багато яскравих фарб, через які рябить в очах.

Сама танцівниця не звертає уваги на критику, тому що щиро вважає свій будинок втіленням досконалості. На третьому поверсі вона організувала особистий театр, чим відразу ж поділилася з шанувальниками. Але у царственого і позбавленого смаку стилю виявилося мало цінителів.

Філіп Кіркоров

Маєток Кіркорова схоже на справжній палац. Інакше і не може бути у короля поп-музики. Його будинок займає площу в 260 кв.м, а знаходиться він в елітному Московському районі.

Будинок можна порівняти з мініатюрним містом, де є все для комфортного життя. Крім шикарних апартаментів тут є басейн, сауна, лазня, тренажерний зал, гараж для декількох авто і навіть церква.

Інтер’єр нагадує музей, в якому простій людині було б важко жити через відсутність затишку. Але тільки не справжньому королю, який не полінувався придумати навіть герб.

Кожна деталь замку показує розкіш і багатство. Це мармурові сходи, дизайнерські меблі, палац в дитячій кімнаті. Здебільшого зустрічається італійський неокласицизм, але в деяких місцях він різко перетікає в грайливий поп-арт. Всі деталі представлені тільки дорогими і відомими брендами.

Стас Михайлов

Найбагатший російський співак, за даними журналу Forbes, тепло відгукується про свій розкішний маєток. Він зізнавався, що завжди мріяв жити в будинку, де можна було б вільно розмістити сім’ю, батьків і друзів.

У будинку переважають світлі тони і музейна Краса. Дружина співака погоджується зі смаком чоловіка, заявляючи, що він багато працює і добре заробляє, щоб мати можливість придбати таке житло. Правда, облаштуванням маєтку займалася вона сама. Але створити затишок в будинку площею 560 кв. м досить складно.

Весь інтер’єр виконаний в класичному стилі з громіздкими меблями. Наприклад, коли сім’я приймала в гостях телеведучого Тимура Кізякова, їх вечеря відбулася за великим столом з натурального мармуру, який обійшовся в кілька мільйонів рублів.

У спальні подружжя більше чорного кольору, що збиває з пантелику. У ньому ж виконана і кімната для гостей. Мало кому буде затишно ночувати в похмурих апартаментах.

Надія Кадишева

Квартиру Кадишевої облаштовували італійський дизайнер, який втілив в ній італійську розкіш, поєднану з російською класикою.

У квартирі присутні стильні візерунки, елементи класичного декору з дорогих матеріалів. Підлога встелена дорогим паркетом і вишуканою керамікою. На стінах ліпнина, на стелях люстри з елементами з оніксу. Тут є мармурові підвіконня, вікна, прикрашені дорогим текстилем, і дизайнерські меблі.

У всій квартирі переважають світлі і золоті тони, що може різати око не гірше яскравих кольорів.

Валерій Леонтьєв

Леонтьєва знають як одного з найбільш епатажних артистів естради. Він любить феєричне шоу не тільки на сцені. Свою квартиру він облаштовував за тим же принципом.

Тут можна побачити безліч самих різних картин, меблів зі шкіри та дерева. А також неможливо не помітити леопардовий принт: він всюди. На кріслах і диванах надіті чохли, а на підлозі лежать килими тієї ж забарвлення. На картинах зображені Леопарди, ручні розписи теж використовують зображення хижих плямистих кішок.

Хижий декор є навіть на побутовій техніці. Ніхто не засумнівається при відвідуванні апартаментів співака в тому, що він любить леопардів.

Але, звичайно, не варто забувати, що самому Валерію комфортно в такому інтер’єрі, а це найголовніше.