Бюджетний дизайн: 5 способів освіжити інтер’єр при мінімальних витратах

Щоб оновити інтер’єр будинку, досить внести в нього кілька яскравих змін, не витрачаючи при цьому багато сил і часу на дорогий ремонт. Є 5 простих ідей, які допоможуть вам швидко і без зайвого клопоту освіжити дизайн свого житла.

Колаж на порожній стіні

Найпростіший спосіб прикрасити порожню стіну-це зібрати на ній колаж з улюблених фотографій. Підійдуть фото будь-якої форми і розміру, головне, використовувати їх без рамок. Розмістіть картинки в довільному порядку або заздалегідь придумайте відповідну для них форму. Це може бути, наприклад, серце або коло. Після цього закріпіть підготовлені фото за допомогою двостороннього скотча.

Щоб композиція виглядала завершеною, прикрасьте її світиться гірляндою. Також для створення колажу підійдуть дитячі малюнки, плакати та обкладинки ретро-журналів.

Малюнки на килимах

Старий настінний або підлоговий килим легко оновити за допомогою аерозольної фарби для тканини. Також вам знадобиться форма для випікання, яка стане трафаретом. Просто прикладіть її до килима і акуратно нанесіть фарбу.

Трафарет можна зробити і самостійно, вирізавши його з щільного паперу. Зверніть увагу, що наносити аерозольну фарбу потрібно тільки на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні, попередньо надівши респіратор.

Старий «Новий» стелаж

Оновити старий стелаж можна, просто перевернувши його з горизонтального у вертикальне положення або навпаки. Крім цього, спробуйте покрити старі меблі фарбою з балончика, обклеїти шпалерами, красивою папером або тканиною. Декор можна нанести на всю поверхню виробу або на окремі його частини, наприклад, на полиці або по всьому зовнішньому периметру стелажа.

Пересадка рослин

Горщики-це не просто ємності для вирощування домашніх квітів. Вони можуть стати повноцінними елементами інтер’єру, але їх стиль і колір повинні гармонійно вписуватися в дизайн будинку. Для цього замініть старі горщики на нові, купивши вироби з однієї колекції.

Ви навіть можете скласти повноцінну горшечную композицію, розставивши квіти, наприклад, на вертикальній підлогової підставці. Вибравши цей варіант не забувайте, що пересадка – сильний стрес для рослин. Тому займатися нею можна тільки у весняний період.

Більше книг

Якщо у вас вдома багато книг, і серед них знайдеться кілька примірників в красивих обкладинках, не ховайте їх в закритих шафах. Замість цього прикрасьте книжками полицю, комод, кавовий столик або іншу відповідну поверхню. Головне, вибирайте екземпляри, обкладинки яких гармонійно вписуються в колірну гамму кімнати.

Якщо ви давно заповнили цілий книжковий стелаж, спробуйте розставити в ньому книги не за темами або алфавітом, а за кольором їх корінців. Намагайтеся при цьому робити плавні переходи від більш світлих відтінків до більш темним і навпаки.