8 способів швидко оновити ванну кімнату і не розоритися

Відремонтувати ванну кімнату дешево і швидко, здавалося б, неможливо, коли грошей і часу немає. Однак зовсім необов’язково вдаватися до повноцінного ремонту, щоб оновити зовнішній вигляд інтер’єру. Досить трохи змінити і додати різних декоративних предметів, щоб все виглядало по-новому.

Ванна

Відновити стару ванну не так складно і затратно, в порівнянні з покупкою і установкою нової. Як засіб для реставрації використовуються акрилові або емальовані склади. З їх допомогою можна позбутися від плям іржі, потертостей або відколів в покритті.

Емаль-старий і перевірений матеріал для відновлення поверхні ванни. Емалева основа, на відміну від акрилового, більш стійка до хімічних складів, таким як чистячі засоби, а також воно економніше при нанесенні. Акрил в свою чергу краще закриває відколи з тріщинами і його простіше наносити – знадобиться лише шпатель і ємність для фарби.

Туалетний столик

Також можна додати ванній кімнаті корисного функціоналу у вигляді туалетного столика: якщо в ній достатньо місця, то простіше розмістити його у вільному кутку.

Якщо ж місця мало-встановіть його в стільницю раковини. Правда, посидіти вже не вийде через висоту раковини, але для приведення себе в порядок після душу або нанесення масок простору стільниці цілком достатньо.

Стать

Простий варіант, за допомогою якого можна оновити зовнішній вигляд ванної кімнати, – замінити підлоговий килимок. Модель варто підбирати виходячи з бажаного візуального ефекту. Однак, якщо ви хочете, щоб оновлення килимка впадало в очі, підберіть варіант, що контрастує хоча б з підлогами, а краще – з усім приміщенням.

Наприклад, яскравий кольоровий килимок впишеться в Світлу ванну, а модель світлих тонів — в темну.

Дзеркало

При правильному підході дзеркало розширює вільний простір. При цьому необов’язково підбирати строгі моделі з усталеними формами.

Також варто придивитися до рамок дзеркала: вони теж впливають на красу ванної. Оригінальна рама здатна урізноманітнити будь-який стиль.

Поличка

Урізноманітнити інтер’єр у ванній кімнаті можна полицею. Крім того, вона додасть корисного місця для зберігання, що корисно для маленької ванної.

Зовсім не обов’язково встановлювати скляну або пластикову модель, неординарна поличка урізноманітнює інтер’єр ще краще.

Шторка для душу

Заміна шторки для душової також освіжить зовнішній вигляд ванної. До вибору цього аксесуара варто поставитися з уважністю, так як вона візуально займає багато місця і істотно впливає на загальний стиль кімнати.

Рушник

Інтер’єр кімнати визначається змістом, і тому навіть незначні предмети, на зразок рушників, здатні впливати на стиль. Перевірте самі-купіть яскраві соковиті рушники, і ванна перетвориться і заграє новими квітами.

Рослина

Якщо місця у вашій ванній достатньо, варто задуматися про доповнення її корисними сусідами – кімнатними рослинами. Правда, для вологого приміщення без природного освітлення вибір невеликий: сансевієрія, хлорофітум, орхідея, калатея, філодендрон.