Інтер’єр кухні 2022 — ТОП-5 Трендів у дизайні (120 фото)

Плануючи кухню мрії, ви, напевно, зіткнетеся з великою інформацією, яка обрушиться на вас зі сторінок журналів, з інтернету. Все це не так легко обробити та розкласти по поличках. Адже нові тенденції, свіжі ідеї, сучасні тренди у світі дизайну інтер’єру кухні 2022 року не перестають дивувати простого обивателя.

 

Популярні кольори в інтер’єрі кухні 2022 (фото)

Вибираючи колірну гаму для сучасного інтер’єру кухні 2022, варто керуватися лише своїми уподобаннями. Підбір правильного кольору фарби для стін дозволить візуально збільшити простір, перетворити всю кімнату, а головне – покращити не тільки ваше самопочуття, але й усіх домочадців, що з ймовірністю підвищить їх апетит, зробить їжу приємніше. На думку фахівців, популярні кольори для кухні 2022 року слід підбирати виходячи з інтер’єрного стилю оформлення приміщення. Але як це виглядає практично?

У маленькій кухні дуже красиво та ефектно виглядають приглушені кольори (наприклад, білий, сірий, бежевий). Також цікава пастельна версія, що оптично збільшує і освітлює простір. Безумовно, ті ж самі прийоми можна застосувати і на кухні, повністю відокремленій від інших кімнат (так звана закрита кухня).

красивый дизайн кухни 2

красивый дизайн кухни 3

Модна кухня 2022 великого розміру чудово виглядатиме, якщо вона оформлена в класичних, темних і насичених тонах. Такі колірні рішення підходять людям, які люблять експерименти, тому що тут дозволено майже всі варіанти.

Поєднання різних, здавалося б, безглуздих відтінків — ознака вишуканого смаку. Пам’ятайте – виразні та геніально підібрані кольори у великому приміщенні додадуть індивідуальності та характеру інтер’єру.

красивый дизайн кухни 4

красивый дизайн кухни 5

красивый дизайн кухни 6

красивый дизайн кухни 7

красивый дизайн кухни 8

Важливий момент – необхідно враховувати розташування вікон та меблів. Якщо на кухні є вікна (кімната добре освітлена), ви можете легко використовувати темні тони, в інших випадках краще підійдуть світлі пастельні кольори. При оформленні інтер’єру варто подбати про те, щоб стіна навпроти вікна була пофарбована у світліший відтінок.

Універсальні приклади вибору кольору для кухні 2022:

  • Шафи з білими чи сірими фасадами + білі чи сірі стіни;
  • Темні меблі + світлі стіни;
  • Темно-сині шафи + монохромна синя палітра кольорів;
  • Червоні меблі + плитка схожих відтінків.

Оформити гарний дизайн кухні 2022 в ідеальній кольоровій гамі досить складно. Однак, слідуючи новим тенденціям та модним трендам можна зробити інтер’єр стильним, яскравим та оригінальним. Важливо лише звернути увагу до наступні моменти.

красивый дизайн кухни 9

красивый дизайн кухни 10

красивый дизайн кухни 11

Білий та бежевий колір – це модний тренд оформлення дизайну інтер’єру кухні у 2022 році. Ці кольори ідеально поєднуються з сільським, скандинавським та класичним стилями, відмінно підійдуть до сучасних дерев’яних меблів. Завдяки їм невеликий простір стане охайним, чистим, дуже яскравим, а головне оптично збільшеним.

Великим кухням бежево-біле поєднання додасть елегантності та легкості. Незалежно від кольору меблів та декору – інтер’єр виглядатиме чудово.

красивый дизайн кухни 20

красивый дизайн кухни 21

красивый дизайн кухни 22

красивый дизайн кухни 23

красивый дизайн кухни 24

красивый дизайн кухни 25

Пастель завжди асоціювалася з легкістю та ніжністю. Вона відмінно підійде для маленької кухні, не придушуватиме її і позбавлятиме легкості (особливо світло-рожевий тон, колір морської хвилі, блідо-жовтий, блакитний, пісочний).

Пастельні тони слід поєднувати з кольором аналогічного відтінку, тому що занадто великий контраст може затемнити кухню. Виняток становлять однакові кольори в різних відтінках (наприклад, блакитний + темно-синій, насичений рожевий ніжний рожевий).

красивый дизайн кухни 17

красивый дизайн кухни 18

красивый дизайн кухни 19

красивый дизайн кухни 12

красивый дизайн кухни 14

красивый дизайн кухни 15

красивый дизайн кухни 16

Композиція з чорним кольором — чудове рішення, коли на кухні є меблі аналогічного кольору. Чорний колір в інтер’єрі переживає своєрідний ренесанс. Він не часто зустрічається в інтер’єрі і представляє цікаву альтернативу білим та пастельним кольорам.

Холодний тон зробить вузьку кухню пропорційнішою. Але не можна заперечувати, що цей колір досить складний, оскільки поглинає світло та візуально робить простір глибшим. Для такого кольору краще підібрати лаконічні меблі. Добре виглядає у поєднанні з темними стінами (коричневими, чорними) світлі меблі.

красивый дизайн кухни 17

красивый дизайн кухни 18

красивый дизайн кухни 19

красивый дизайн кухни 20

Стильні акценти забезпечать необхідний обсяг приміщення (стільниця контрастного кольору), додадуть в стильний інтер’єр кухні 2022 атмосферу шику та багатства.

Творчим натурам підійде спеціальна грифельна стіна (наприклад, на одній зі стін), яка може порушити рутину і зробити перебування на кухні набагато цікавішим.

Це рішення в першу чергу для модних та сучасних інтер’єрів кухонь 2022, фото яких можна знайти в інтер’єрі. Композиції в такому стилі виглядатимуть дуже креативно. Варто зважити на місце для малювання крейдою (наприклад, поверхня кухонних шаф або холодильного обладнання).

красивый дизайн кухни 21

красивый дизайн кухни 22

красивый дизайн кухни 23

красивый дизайн кухни 24

красивый дизайн кухни 25

    • Сірий колір — дуже красивий, а головне універсальний відтінок, порівнянний з білим і бежевим. Його можна комбінувати практично з усіма меблями (особливо з чорною та білою). Сірі кольори (незалежно від відтінку) гармонійно виглядають у сучасному стилі мінімалізму. Причому сірий відтінок можна використовувати на кухні будь-якого розміру (світлий відтінок сірого — маленька кухня, темний відтінок сірого підійде для великого приміщення, наприклад – кухня в приватному будинку).

Кольори, за допомогою яких можна створити тепле аранжування – червоний, жовтий, зелений. У разі їх використання переконайтеся, що відтінки аксесуарів були приглушені. З іншого боку, світлі меблі пом’якшать домінуючі яскраві кольори, забезпечить оптичне збільшення кімнати. Представлені кольори будуть чудово виглядати в стилях еклектика, модерн та ретро.

красивый дизайн кухни 26

красивый дизайн кухни 27

красивый дизайн кухни 28

красивый дизайн кухни 29

красивый дизайн кухни 30

красивый дизайн кухни 31

До найпопулярніших життєрадісних кольорів для оформлення дизайну інтер’єру кухні 2022 можна віднести карамельні тони, відтінки молочного шоколаду, стиглої груші, кориці, яблука, малини, апельсина та персика. Вони створять позитивний настрій на кухні, оскільки асоціюються із сонцем, влітку та приємними моментами. При цьому ці фантастично привабливі відтінки є абсолютно нейтральними, вони вносять до кімнати особливий затишок.

Ефектне та привабливе рішення, більше призначене для великих приміщень, поєднання двох кольорів на одній стіні.

Модні кольори в інтер’єрі кухні 2022:

  • Білий + сірий;
  • Бежевий + коричневий;
  • Синій + темно-синій;
  • Білий+чорний.

Крім того, можна використовувати пастельні тони з інтенсивними аналогами. Але на відміну від попередніх рішень, які є доповненням до оформлення сучасного дизайну інтер’єру кухні 2022, вони будуть домінуючими (диктуючими умовами), тому решта елементів декору та всілякі аксесуари (посуд, текстиль, побутова техніка) мають бути підібрані в тон стін.

красивый дизайн кухни 32

красивый дизайн кухни 33

красивый дизайн кухни 34

красивый дизайн кухни 35

красивый дизайн кухни 36

красивый дизайн кухни 37

красивый дизайн кухни 38

красивый дизайн кухни 39

На замітку! Правильне поєднання кольорів для інтер’єру кухні 2022 дозволить отримати функціональний, красивий та затишний простір. Єдине обмеження кольорового оформлення — це ваша фантазія.

Дизайн інтер’єру кухні 2022 – модні тенденції, тренди (фото)

Чи плануєте своїми силами створити ергономічний дизайн-проект кухні 2022? Тоді вивчіть модні тенденції та тренди популярні цього року або прислухайтеся до своїх відчуттів та порад ваших знайомих, смакам яких ви довіряєте.

При цьому, думка фахівця не менш важлива. Професійний дизайнер з урахуванням ваших побажань допоможе розробити проект функціональної та стильної кухні 2022 року, в якій не буде нічого зайвого. Але перш ніж скористатися його послугами, потрібно вирішити для себе, який ви хочете бачити нову кухню, що має бути розміщено. Нижче наведені поради допоможуть вам визначитися.

красивый дизайн кухни 41

красивый дизайн кухни 42

красивый дизайн кухни 43

красивый дизайн кухни 44

красивый дизайн кухни 45
Вибирайте класику

Якщо при оформленні модного інтер’єру кухні 2022 року дотримуватися класичного стилю, важко помилитися. На відміну від новомодних тенденцій, які часто змінюються (в середньому раз на 2-3 роки), стара добра класика актуальна на всі часи. Вона уособлює елегантність, бездоганний смак та шляхетність.

Особливо важливо віддати перевагу класичному стилю, якщо ви плануєте продавати квартиру. Новим господарям можуть не сподобатися яскраві кольори та незвичайні елементи, які були в моді кілька років тому.

красивый дизайн кухни 46

красивый дизайн кухни 47

красивый дизайн кухни 48

красивый дизайн кухни 49

красивый дизайн кухни 50

красивый дизайн кухни 51

красивый дизайн кухни 52
Віддавайте перевагу практичним матеріалам

Кухонні меблі повинні бути з практичного матеріалу, що легко миється. Наприклад, глянсові фасади виглядають шикарно, але їх доведеться щодня протирати, тому що на ідеально гладкій поверхні виразно видно кожен відбиток пальця.

красивый дизайн кухни 53

красивый дизайн кухни 54

красивый дизайн кухни 55

красивый дизайн кухни 56

красивый дизайн кухни 57

Подбайте про гарне освітлення

Щоб сучасна кухня 2022 року була добре освітлена, необхідно передбачити кілька джерел світла. Робочі поверхні можуть висвітлюватися точковими світильниками, для сімейних вечерь та душевних чаювання підійдуть бра або інші джерела приглушеного світла.

красивый дизайн кухни 62

красивый дизайн кухни 58

красивый дизайн кухни 59

красивый дизайн кухни 60

красивый дизайн кухни 61

Встановіть додаткові розетки

Можливо, зараз у них немає потреби. Але в майбутньому у вас може з’явитися нова кухонна техніка, і додаткові розетки будуть дуже доречними. Крім того, в процесі експлуатації кухні часто буває потрібно зарядити телефон, підключити праску або пилосос.

красивый дизайн кухни 63

красивый дизайн кухни 64

красивый дизайн кухни 65

красивый дизайн кухни 66

красивый дизайн кухни 67

красивый дизайн кухни 68

красивый дизайн кухни 69

Подумайте про вішалки для кухонних рушників

Багато хто сушить вологі кухонні рушники на гарячих батареях, що перешкоджає ефективному обігріву приміщення. Найкраще використовувати спеціальні вішалки.

красивый дизайн кухни 70

красивый дизайн кухни 71

красивый дизайн кухни 72

красивый дизайн кухни 73

красивый дизайн кухни 74

Передбачте місця для зберігання продуктів та кухонного начиння

Незалежно від площі квартири та складу сім’ї на кухні обов’язково мають бути тумби, висувні ящики для продуктів, каструль, сковорідок та різних дрібниць. Вони повинні бути місткими та зручними, щоб усе необхідне було під рукою. Якщо у вас є маленькі діти, слід обладнати ящики та дверцята спеціальним блокуванням.

Потрібно також виділити місце для зберігання м’ясорубки, кухонного комбайна, соковижималки, якими ви не так часто користуєтесь. Це дозволить звільнити місце на стільниці робочого столу.

Для зберігання великогабаритних предметів (пилососа, швабри, дошки для прасування) може знадобитися висока вузька шафка без полиць.

красивый дизайн кухни 82

красивый дизайн кухни 83

красивый дизайн кухни 84

красивый дизайн кухни 85

красивый дизайн кухни 86

Вибирайте шафки зі скляними дверцятами

У кухонних шафах зберігають тарілки, чашки, склянки. Щоб модний дизайн кухні 2022 здавався просторішим, дверцята у них повинні бути прозорими. Відкриті полиці теж непоганий варіант. Вони дають почуття простору. Але в цьому випадку на посуд може осідати пил. Прийде ретельно стежити за порядком і в шафках, тому що весь вміст полиць буде на увазі.

красивый дизайн кухни 75

красивый дизайн кухни 76

красивый дизайн кухни 77

красивый дизайн кухни 78

красивый дизайн кухни 79

красивый дизайн кухни 80

красивый дизайн кухни 81

Замовте кухонні шафи до стелі

Якщо в квартирі високі стелі, можна замовити для нової кухні шафи заввишки до стелі. У них побільшає місць для зберігання. Крім того, не доведеться постійно очищати від пилу та жирного нальоту верхні поверхні шаф.

Намагайтеся якомога раціональніше використовувати такі важкодоступні місця, як кути. Кутові тумби з металевими висувними сушарками можна цілком використовувати для зберігання кухонного посуду — каструль, сотейників, сковорідок.

красивый дизайн кухни 88

красивый дизайн кухни 89

красивый дизайн кухни 90

красивый дизайн кухни 91

Вибирайте вбудовану техніку

Вбудована кухонна техніка, наприклад, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, дозволять значно заощадити простір, оскільки займають менше місця.

Як зробити дизайн інтер’єру кухні 2022 не лише модним та красивим, але й практичним? Відповідь проста. Встановіть додаткову раковину. Другу раковину зручно використовувати для миття фруктів та овочів, розморожування продуктів. У ній можна обполіскувати посуд після миття, чистити рибу та овочі. За розміром додаткова раковина менша за основну, в якій миють посуд.

красивый дизайн кухни 92

красивый дизайн кухни 93

красивый дизайн кухни 94

Спробуйте збільшити площу стільниці

Будь-яка господиня скаже, що робочих поверхонь на кухні завжди не вистачає. Планування нового інтер’єру — чудова можливість збільшити їхню корисну площу (наприклад, об’єднати однією стільницею два столи, використовувати її поверхню замість підвіконня). Стільницю на кухні часто використовують як невелику барну стійку, за якою можна і поснідати.

Дизайн-проект красивої кухні 2022 можна вважати успішним, якщо стільниця розташовуватиметься на оптимальній для вашого зростання висоті. Якщо вона буде надто низькою, вам доведеться сильно нахилятися під час готування, через що може з’явитися біль у спині. При високій стільниці збільшиться навантаження на руки, тому що ви будете змушені піднімати їх вище. Це викликає дискомфорт у плечових та ліктьових суглобах.

красивый дизайн кухни 98

красивый дизайн кухни 99

красивый дизайн кухни 100

Розташовуйте кухонні меблі так, щоб вам було зручно

Для правильного розміщення кухонного обладнання дуже важливо, правша чи шульга. У першому випадку плиту краще розташувати праворуч від основної робочої поверхні, у другому — з лівого боку.

Посудомийну машину ставлять поряд з раковиною, тут має бути відро для відходів. Так зручніше очищати тарілки від залишків їжі та поміщати посуд у машину. Всі меблі повинні бути розташовані так, щоб вони не перешкоджали вільному пересуванню.

красивый дизайн кухни 95

красивый дизайн кухни 96

красивый дизайн кухни 97

Облаштування будь-якого приміщення в будинку багато в чому залежить від уподобань мешканців. Але для досягнення бажаного ефекту необхідно дотримуватись описаних вище правил. Сподіваємося, що нові ідеї, корисні поради, красиве фото інтер’єру сучасних кухонь 2022 – не зайві, і ваші мрії «про ідеальне місце для приготування їжі» обов’язково втіляться в життя.