Красиві підлоги: паркет, ламінат, килими, плитка [+55 фото]

Пол в інтер’єрі призначений не тільки для захисту від холоду і шуму, але і для його прикраси. Його оформлення визначає багато в чому атмосферу і стиль приміщення, об’єднує предмети кімнатної обстановки в єдине ціле, тому на його вибір варто витратити більше часу.

красивые полы фото 1

 

Сучасні підлогові покриття-модні тренди (фото)

Вибрати гарне покриття для підлоги не так просто, як може здатися на перший погляд. Неправильний вибір може дуже дорого обійтися. Тому варто ознайомитися з модними тенденціями 2022 року, щоб мати можливість прийняти правильне рішення.

красивые полы в доме

красивые полы в квартире

Ламінат

Все більшої популярності набирають підлоги з ламінату, які можна облаштовувати в будь-яких приміщеннях. Ламінат має досить високими експлуатаційними параметрами: ударостійкість, жорсткість, стійкість до високотемпературних і хімічних впливів. Його вологостійкість також досить висока, але залежить від дотримання технології укладання.

Ламінат володіє хорошими екологічними властивостями. Хоча він, як кажуть екологи, не є абсолютно «зеленим», проте, виділення хімічних речовин, шкідливих для організму людини, зведено в ньому до граничного мінімуму. До недоліків ламінату можна віднести статичну електрику, яке накопичується на ньому.

красивые полы фото 2

красивые полы фото 4

красивые полы фото 5

красивые полы фото 6

красивые полы фото 7

Лінолеум

Не втрачає позицій ось уже багато років натуральний лінолеум, який визнаний одним з кращих в екологічному відношенні, оскільки виробляється виключно з природних складових: джутового волокна, вапняку, смоли хвойних дерев і натуральних барвників. Більш того, він володіє чудовими бактерицидними властивостями: розмноження бактерій на його поверхні знижено в 750 000 разів.

Провідні компанії Європи і США — виробники підлогових покриттів піклуються про екологічність своєї продукції. Незалежна сертифікація, відкритість інформації, усунення будь — яких небезпечних забруднюючих речовин-відмінні риси діяльності лідерів в цій галузі. ПВХ-лінолеум таких компаній не містить канцерогенних речовин, важких металів і токсичних добавок, не викликає алергію.

красивые полы фото 8

красивые полы фото 9

красивые полы фото 10

красивые полы фото 11

Килими та ковролін

Ковролін менш поширений в приватних будинках і квартирах. Але різноманітність видів цього матеріалу, його функціональні та експлуатаційні властивості приваблюють багатьох покупців.

Екологічність ковроліну можуть порушити деякі види антибактеріальних і антигрибкових просочень, які можна визначити по різкому хімічному запаху. Крім того, ковролін здатний акумулювати в собі аерозолі важких металів. Необхідна його періодична чистка (переважно пилососом з електричної обертається щіткою).

красивые полы фото 12

красивые полы фото 14

красивые полы фото 15

красивые полы фото 16

красивые полы фото 44

красивые полы фото 45

красивые полы фото 46

красивые полы фото 47

красивые полы фото 48

красивые полы фото 49

красивые полы фото 50

Паркет

Нові тенденції пропонують використовувати паркет з натурального дерева, який здавна і донині вважається одним з кращих для житла. З’ясуємо ряд переваг і позитивних характеристик паркетного покриття.

Паркетній підлозі притаманні всі необхідні якості-зносостійкість, теплостійкість, низька звукопровідність, естетичність.

красивые полы фото 17

красивые полы фото 18

красивые полы фото 19

Паркет по праву вважається елітним покриттям підлоги і тому вимагає професійного підходу. Весь процес від підбору матеріалу до завершальних стадій довірте фахівцям. При підборі матеріалів і способів обробки необхідно враховувати не тільки їх технічні, а й екологічні характеристики, щоб зберегти природні властивості деревини.

На сьогоднішній день існують високоекологічні технології обробки паркетних виробів-обробка маслом на натуральній основі і просочення маслом ультрафіолетового затвердіння (УФ-масло). Ці технології забезпечують абсолютну нешкідливість для здоров’я людини, підкреслюють природну красу дерева.

красивые полы фото 20

красивые полы фото 21

красивые полы фото 22

красивые полы фото 23

красивые полы фото 24

красивые полы фото 52

красивые полы фото 53

красивые полы фото 54

Чому паркет так цінний і популярний багато років? Його стійкість від агресивних механічних впливів і захист від інших можливих пошкоджень робить його близьким за характеристиками з металом. Забавно, що чим менше товщина паркету, тим вище його міцність. Цей дивовижний ефект зобов’язаний наявності в складі деревоволокнистих компонента.

Прихильники цільного паркетного покриття аргументують свій вибір тим, що такий варіант можна з часом оновити, іншими словами, отциклевать. Але ця процедура нереальна зі шпонованим паркетом.

Позитивних якостей у паркетного настилу більше, ніж негативних. На сьогоднішній день виробники засобів для паркетних підлог випускають високоякісні лакофарбові матеріали, що утворюють надміцний захисний шар, що не вимагає циклування. За усталеними статистичними показниками заміну підлогових покриттів виробляють кожні десять-п’ятнадцять років, тому необхідність циклованія відпадає сама собою.

красивые полы фото 29

красивые полы фото 30

красивые полы фото 31

Не всякий паркет даного типу буде відповідати вищеописаним характеристикам. Купувати досить недешеві матеріали для підлоги потрібно у перевірених, всесвітньо відомих дилерів. Продешевив один раз, вам доведеться ще довго розплачуватися за свою жадібність. Будьте мудрі, адже Паркетна підлога — це вкладення на десяток-другий років, так що кривляння і пошук дешевих аналогів тут недоречний.

Красиві підлоги в приватному будинку і квартирі-фото оригінальних ідей

Як і раніше в моді паркет — відомий і популярний оздоблювальний матеріал протягом багатьох поколінь. Переваги паркету незаперечні: він регулює рівень вологості в приміщенні і забезпечує звукоізоляцію підлоги.

Безсумнівно, найбільшою особливістю паркету, крім цього, є його натуральність і довговічність. Як відомо, пошкоджене лакофарбове покриття можна оновлювати до чотирьох разів.

Паркетна дошка вдвічі товщі найпопулярніших сьогодні моделей багатошарової дошки. Кожна паркетна дошка виготовляється з одного шматка дерева, тому підлогу з таких дощок найприродніший і теплий. Така підлога можна покрити лаком, воском або маслом, змінити колір деревини за допомогою морилки.

красивые полы фото 28

Кількість можливих малюнків статі обмежується тільки нашою фантазією, але слід пам’ятати, що дошки виготовляються строго певних розмірів і можуть бути різними у кожного виробника. Тому варто уникати Укладання паркету від різних виробників. Найбільш поширені породи дерева-ясен і дуб.

Обидва типи відрізняються високою міцністю і твердістю. Також можна купити паркет практично з будь-яких наявних на ринку порід дерева. Візерунчастий горіх або мербау з золотим відливом може стати прикрасою будь-якого інтер’єру.

красивые полы фото 25

красивые полы фото 26

красивые полы фото 27

Раніше ми асоціювали вінілові підлоги тільки з підлогами з ПВХ, які були в кожному будинку багато років тому. Тепер сучасні вінілові підлоги-це стильна альтернатива дерев’яному паркету і ламінованим панелям. Зазвичай вінілові панелі мають дуже невелику товщину. Вони імітують ширину дерев’яної дошки і розміщуються на підлозі окремо, як звичайні панелі. Завдяки гнучкому пластиковому сердечнику такі підлоги не тільки міцні, але і звукопоглинальні. Вініли можна укладати на інший тип підлоги. Використання клею зробить панелі безшумними.

Чи не втрачають своєї популярності Сучасні пробкові підлоги, що нагадують традиційний паркет і захищають приміщення від втрати тепла. Завдяки товстому шару пробки вони приглушують і пригнічують зовнішні шуми. Надзвичайно м’які пробкові панелі можуть бути встановлені простим і швидким способом. Але через свою товщини і теплоізоляційних властивостей більшість дюбелів не підходять для установки систем теплої підлоги.

красивые полы фото 32

красивые полы фото 33

Серед нас багато людей, які не враховують ціну, а просто хочуть, щоб підлога довго виглядала бездоганно. Таких людей напевно порадують підлоги з натурального каменю. Справа в тому, що така підлога досить дорогий, але одержуваний ефект коштує своїх грошей.

Камінь модний у всіх колірних варіантах. Вибираючи підлогу з кам’яних плит, ми можемо бути впевнені, що він буде модним і приверне увагу багатьох гостей.

красивые полы фото 39

красивые полы фото 42

До сих пір залишається актуальною сучасна керамічна плитка. Замість однотонної плитки можна вибрати мозаїчний орнамент і насолоджуватися неповторною атмосферою в інтер’єрі.

Барвистою візерунчастої плиткою можна покрити всю підлогу або тільки його центр, а інший простір заповнити плиткою, що імітує дерево.

красивые полы фото 34

красивые полы фото 35

красивые полы фото 36

красивые полы фото 37

красивые полы фото 38

Вдале рішення-грамотно комбінувати подібну плитку з вініловими панелями, які більш стійкі до стирання, або додати класичні предмети оснащення (наприклад, світильник з абажуром або мультирамку з сімейними фотографіями).

Особливо популярний бетонну підлогу, який до недавнього часу асоціювався тільки з господарськими і виробничими приміщеннями. Сьогодні бетон з його грубою текстурою — замінник традиційних підлог, в тому числі і в житлових інтер’єрах.

красивые полы фото 42

красивые полы фото 43

красивые полы фото 3

Однотонний бетонну підлогу візуально збільшує простір, створюючи нейтральний фон для меблів і техніки. Він універсальний, добре виглядає у вітальнях, на кухні або у ванній. До того ж, така підлога органічно виглядає як в маленьких, так і у великих квартирах. Можна вибирати підлоги, укладені зі збірних елементів (готових плит, доступних у багатьох розмірах і відтінках), або залиті зі свіжої бетонної суміші.

красивые полы фото 51

Смоляні підлоги, як і бетонні, створюють однорідну поверхню без стиків. Вони використовувалися раніше у виробничих приміщеннях. Як відомо, підлоги з смоли дуже прості в догляді. Вони можуть бути безбарвними або кольоровими, глянцевими, матовими або декорованими (наприклад, шляхом вбудовування фотографій, предметів, блискіток, скляних мікросфер, металевих тирси або крихт природного каменю в масу з смоли). Така різноманітність створює великі можливості для аранжування.