Дизайн квартири 2022 — ТОП-50 Модних Інтер’єрів (170 фото)

Сучасний дизайн квартири 2022 року вимагає опрацювання кожної деталі. Сьогодні дуже важливо, щоб все було не лише красиво та стильно, але ще й практично, а також функціонально. Це означає, що все, що є в кімнатах та квартирі загалом, необхідно спочатку закласти в проект та продумати відповідно до зонування.

Інтер’єр квартири 2022 із модним дизайном (фото)

Для більшості людей часто звично думати не про процес будівництва, що не приносить особливої зручності, а про результат і будинок, який буде затишним та красивим для всіх мешканців. Ідеться про створення будинку мрії на майбутнє для вас і для вашої родини. Саме тому дизайн інтер’єру квартири 2022 є одним з найважливіших етапів роботи над кожним проектом, і включає підготовку документації для подальшого проведення повноцінного ремонту.

модный дизайн интерьера квартиры фото 1

модный дизайн интерьера квартиры фото 2

модный дизайн интерьера квартиры фото 3

модный дизайн интерьера квартиры фото 4

Першим та основним етапом у самостійному створенні інтер’єру є вибір стилю. Звичайно, людині, яка не підкута у питаннях дизайну, буде дуже складно розібратися у всіх існуючих напрямках і ще складніше буде правильно описати те, чого вона хоче. Вирішити проблему допоможуть модні журнали та інтернет-сайти, присвячені цьому питанню.

Зберігайте всі фотографії та зображення, що вам сподобалися. Краще їх потім роздрукувати чи вирізати, щоб мати змогу порівняти, поклавши поряд. Зазвичай для ухвалення рішення вистачає дванадцяти варіантів.

модный дизайн интерьера квартиры фото 5

модный дизайн интерьера квартиры фото 6

модный дизайн интерьера квартиры фото 7

Уважно вдивіться у зображення та постарайтеся знайти спільні риси: близьку кольорову гаму, щільність розташування предметів, форму меблів. Також важливо враховувати особливості власного житла. Наприклад, власникам невеликих квартир з низькими стелями не підійде вікторіанський стиль, навіть якщо вони є його затятими шанувальниками.

модный дизайн интерьера квартиры фото 8

модный дизайн интерьера квартиры фото 9

модный дизайн интерьера квартиры фото 10

модный дизайн интерьера квартиры фото 11

модный дизайн интерьера квартиры фото 12

Популярні стилі дизайну для оформлення інтер’єру

На ранніх стадіях проекту житлового будинку необхідно визначитися, чого конкретно хочеться. Ідеться про те, щоб підібрати конкретні приклади, на які можна орієнтуватися і черпати натхнення. Тут допоможуть і красиві картинки в інтернеті, і консультації щодо стилю, який найбільше підходить конкретній людині.

модный дизайн интерьера квартиры фото 97

модный дизайн интерьера квартиры фото 98

модный дизайн интерьера квартиры фото 99

модный дизайн интерьера квартиры фото 100

модный дизайн интерьера квартиры фото 101

модный дизайн интерьера квартиры фото 102

модный дизайн интерьера квартиры фото 103

модный дизайн интерьера квартиры фото 104

модный дизайн интерьера квартиры фото 105

модный дизайн интерьера квартиры фото 106

На замітку! Саме з вибору стилю починається робота над сучасним та модним дизайном квартири 2022, і на сьогодні найбільш популярні інтер’єрні стилі такі як: класика, мінімалізм, хай-тек, лофт, праванс, модерн та інші.

Класика

Це універсальний варіант, який використовує класичні поєднання матеріалів та кольорів. У ньому не буде жодних яскравих несподіванок, але саме цим він і добрий. Підходить для спокійних та врівноважених людей, а також чудово буде вибрати його для літніх чи сімейних пар.

модный дизайн интерьера квартиры фото 14

модный дизайн интерьера квартиры фото 15

модный дизайн интерьера квартиры фото 16

модный дизайн интерьера квартиры фото 17

модный дизайн интерьера квартиры фото 18

модный дизайн интерьера квартиры фото 19

модный дизайн интерьера квартиры фото 20

модный дизайн интерьера квартиры фото 21

модный дизайн интерьера квартиры фото 22

Мінімалізм

Він зовсім не передбачає мінімуму речей та відсутності декору! Такий стиль означає практичність у всьому, але не скасовує яскравих декоративних елементів, які можуть бути світильниками або диванами одночасно, виконуючи функцію декору та своє фактичне завдання.

модный дизайн интерьера квартиры фото 23

модный дизайн интерьера квартиры фото 24

модный дизайн интерьера квартиры фото 25

модный дизайн интерьера квартиры фото 26

модный дизайн интерьера квартиры фото 27

модный дизайн интерьера квартиры фото 28

модный дизайн интерьера квартиры фото 29

модный дизайн интерьера квартиры фото 30

модный дизайн интерьера квартиры фото 31
Модерн

Відрізняється досить нестандартними сучасними рішеннями та дозволяє підкреслити індивідуальність власника квартири. Допускає поєднання класичних та яскравих кольорів, дерева та позолоти. В інтер’єрі квартири у стилі модерн вітаються різноманітні технологічні рішення.

модный дизайн интерьера квартиры фото 32

модный дизайн интерьера квартиры фото 33

модный дизайн интерьера квартиры фото 34

модный дизайн интерьера квартиры фото 35

Хай тек

Стиль підходить для молодих та яскравих особистостей. Леткий та легкий, передбачає використання металів та скла, а також різних сучасних матеріалів, які прості у догляді та при цьому стильно виглядають.модный дизайн интерьера квартиры фото 36

модный дизайн интерьера квартиры фото 37

модный дизайн интерьера квартиры фото 38

Лофт

Нестандартний варіант, який потребує особливо творчого підходу. Він дозволяє поєднувати цегляні стіни та бетонні перегородки без додаткового оздоблення із затишними елементами декору приміщень.

модный дизайн интерьера квартиры фото 39

модный дизайн интерьера квартиры фото 41

модный дизайн интерьера квартиры фото 42

Прованс

Від цього стилю буде просто «пахнути» Парижем та його романтичним настроєм. Використовує екоматеріали та пастельні тони. Часто для цього стилю меблі штучно старіють.

модный дизайн интерьера квартиры фото 43

модный дизайн интерьера квартиры фото 44

модный дизайн интерьера квартиры фото 45

модный дизайн интерьера квартиры фото 46

модный дизайн интерьера квартиры фото 47

Стилів інтер’єрів у яких можна виконати модний дизайн квартири 2022 року насправді набагато більше, і завжди можна при бажанні поєднувати різні варіанти оформлення, щоб придумати щось своє. Але дуже важливо при цьому, щоб дизайн-проект квартири був до дрібниць продуманий, і неприпустимо поєднувати речі, що непоєднуються між собою, і меблі.

Інтер’єр квартири 2022 – свіжі ідеї дизайну (фото)

Сьогодні немає особливих переваг у плані стилю, які були б модними, — кожен вибирає для себе найбільш слушні варіанти. Однак дуже важливо при цьому витримувати стиль. Якщо модерн і лофт зазвичай досить легко поєднуються один з одним, то лофт з провансом виглядає дещо дивно, і це дуже важливо враховувати.

Якщо не зрозуміло, яким хочеться бачити дизайн квартири 2022, то можна спочатку вивчити каталог вже готових робіт в портфоліо або подивитися фото красивих інтер’єрів в інтернеті для отримання натхнення. Покажіть картинки, які вам сподобалися, щоб дизайнер міг отримати відповідний настрій та перейнявся атмосферою, необхідною у квартирі замовникам.

модный дизайн интерьера квартиры фото 48

модный дизайн интерьера квартиры фото 49

На телебаченні та в інтернеті досить багато різних цікавих ідей стильного оформлення дизайну інтер’єру квартири 2022 року, і це штовхає людей на те, щоб теж вибрати для себе щось незвичайне та нестандартне.модный дизайн интерьера квартиры фото 50

модный дизайн интерьера квартиры фото 51

модный дизайн интерьера квартиры фото 52

Сьогодні вже нікого не здивуєш дизайнерськими елементами в інтер’єрі або якимись речами, які стають з кожним днем дедалі звичайнішими. І дизайнерський ремонт із роками стає доступнішим для звичайних громадян.

Дизайн-проект квартири 2022 – фото стильних інтер’єрів

Модний інтер’єр квартир 2022 створюють професійні дизайнери, які мають відповідну підготовку та необхідні досвід та знання у цій сфері. Крім цього, фахівці в галузі дизайну мають дуже гарне почуття міри та художньої краси, щоб робити квартири красивими та стильними. При складанні проекту потрібно буде пройти через низку обов’язкових етапів роботи.модный дизайн интерьера квартиры фото 53

модный дизайн интерьера квартиры фото 54

Основні складові роботи — це підготовка до складання проекту, складання паперової документації, підбір сантехніки, меблів та обладнання, а також подальше проектування візуальної варіації у комп’ютерних програмах. Це дозволяє від А до Я розібрати кожен елемент стильного інтер’єру квартири 2022, щоб зробити все максимально якісним та зручним для кожного, хто проживатиме в ній.

модный дизайн интерьера квартиры фото 55

модный дизайн интерьера квартиры фото 56

модный дизайн интерьера квартиры фото 57

У роботі дизайнерів можна виділити такі етапи процесу складання проекту:

  • Вимірювання та розробка планувального рішення, що дозволить скласти креслярську документацію та визначитися з розмірами приміщень у квартирі.
  • Проведення зонування та розміщення меблів, щоб все відповідало кімнатам та їх призначенню і при цьому враховувало вік та побажання тих, хто житиме в приміщеннях.
  • Вибір стилістики та підготовка ТЗ для роботи в програмах на ПК, щоб скласти зразкове уявлення про те, що має вийти зрештою.
  • Виїзд дизайнера на бази постачальників для вибору сантехніки та меблів, щоб забезпечити відповідними елементами обстановки квартиру.
  • Візуалізація в комп’ютерних програмах, щоб уявити приблизно, як виглядатиме кожна деталь. Це дозволяє внести зміни, якщо щось при візуалізації раптом не сподобається замовнику.
  • Складання робочої документації для подальшого проведення робіт з будівництва та ремонту, а також переліку всіх будматеріалів та уточнення кількості матеріалів, необхідних для здійснення задуманого дизайнером проекту.
  • Авторський нагляд під час проведення ремонтних робіт, щоб гарантувати якісне виконання кожного етапу.

Таким чином, при дотриманні всіх вищезгаданих етапів, незалежно від типу квартири та особливостей її планування можна досягти максимально якісного оформлення дизайну інтер’єру квартири 2022 року.

Ідеї та поради щодо дизайну інтер’єру квартири 2022

Непосвяченій людині, яка облаштовує своє житло, доводиться приймати так багато рішень, перебрати таку кількість варіантів, що вона мимоволі зупиняється на самому банальному і звичному інтер’єрі, який не відрізняється від попереднього. А коли ремонт закінчено, то на душі залишається легкий серпанок розчарування, що не вистачило сміливості та знань створити ідеальний інтер’єр квартири 2022 року.

модный дизайн интерьера квартиры фото 58

Фінансове питання займає далеко не останнє місце в оформленні житла. Визначитись із сумою, яку ви готові одразу вкласти в ремонт вкрай важливо. Від цього залежатиме і сам процес, і його масштабність. Якщо грошей на все одразу не вистачає, то спочатку можна попрацювати над основною кімнатою, а потім розпочати решту приміщень будинку.

План квартири

Детальний план майбутньої обстановки квартири просто необхідний, тому що дозволить відразу ж побачити та усунути деякі помилки. Завдяки йому можна швидко визначитися з розмірами майбутніх меблів, спланувати найвигіднішу її розстановку, підібрати відповідну оббивку. Багатьом ця процедура здасться нудною, але на просторах інтернету зараз є стільки цікавих програм, що дозволяють швидко та цікаво створювати подібні плани, що це заняття перетвориться для вас на розвагу.

модный дизайн интерьера квартиры фото 59

модный дизайн интерьера квартиры фото 62

Наблизити свої проекти реальності можна, скориставшись наступним прийомом. Позначте орієнтири майбутніх меблів за допомогою коробок або рушників. І тоді ви реально побачите, скільки місця вони займають у кімнаті та наскільки дозволяють зручно пересуватися нею.

Порада! Найкраще буде спочатку створити 3D-модель плану квартири, який дозволить візуалізувати задумане на комп’ютері та подивитися, як це все виглядатиме зрештою. Часто це допомагає знайти хороші ідеї та вдалі рішення.

модный дизайн интерьера квартиры фото 60

модный дизайн интерьера квартиры фото 61

Фарбування стін

Саме фарбування стін дозволить надати житлу унікальної атмосфери або повністю змінити його стиль. Грати з квітами в цьому плані набагато зручніше, ніж підбирати потрібні шпалери. Можна поекспериментувати і зіграти на контрасті, виділивши яскравим кольором одну стіну, внісши цим трохи веселощів. Якщо ж ви хочете себе почувати утихомирено, інтер’єри квартири 2022 повинен бути оформлений у спокійних тонах.

модный дизайн интерьера квартиры фото 63

модный дизайн интерьера квартиры фото 64

модный дизайн интерьера квартиры фото 65

модный дизайн интерьера квартиры фото 66

Не заощаджуйте на меблів

Купуючи диван або ліжко, ви повинні розуміти, що від якості цього предмета залежатиме ваш сон та самопочуття. Краще не економити на таких меблях і роками насолоджуватися комфортом, ніж через пару років шукати заміну дешевим аналогам, тому що вони стали непридатними.

модный дизайн интерьера квартиры фото 67

Врахуйте всі розміри

Вирушаючи за покупками для ремонту, ще раз ретельно виміряйте кімнату, віконні та дверні отвори, ніші, ширину та висоту ліфта та сходових отворів. Всі свої записи беріть із собою, це допоможе не помилитися у правильному виборі оздоблювальних матеріалів і навіть меблів, адже у величезному торговому залі шафа виглядатиме набагато менше від своїх реальних розмірів, тому, покладаючись тільки на візуалізацію, ви можете з досадою виявити, що у вашому будинку він виглядає як велетень.

модный дизайн интерьера квартиры фото 68

Економимо там, де можливо

За досить скромного бюджету заощадити можна на придбанні аксесуарів. Наприклад, декоративні подушки та світильники краще купити не іменитих виробників, а у звичайному рядовому будівельному магазині. На тлі дорогих і якісних меблів, гарного оздоблення стін та натуральних штор, вони не будуть виглядати дешево, тому інтер’єр не втратить лиску, але при цьому обійдеться вам набагато дешевше.

модный дизайн интерьера квартиры фото 69

модный дизайн интерьера квартиры фото 70

модный дизайн интерьера квартиры фото 71

Внесіть у новий інтер’єр трохи старовини

Цікаво у новій квартирі виглядатимуть старі антикварні речі. Вони надають атмосфері затишку та глибину. Подібні речі змушують задуматися про традиції, що дозволяють інтер’єру придбати «власне обличчя», що виділяє його на тлі інших таких самих стилістичних рішень.

модный дизайн интерьера квартиры фото 72

Багато фахівців рекомендують не розпорошуватися на придбання тимчасових меблів. Але як бути, якщо потрібну річ ви поки що не знайшли, а спати на чомусь треба? В цьому випадку вас врятують недорогі меблі, придбані на короткий час.

Розлучатися з такими речами потім легко, тому що купуються вони лише з практичних міркувань. Але якщо ви належите до людей, для яких немає нічого більш постійного, ніж тимчасове, то вам краще обійтися без такої проміжної покупки.

Скористайтеся допомогою дизайнера

Якщо вас все-таки долають сумніви, що ви не впораєтеся з оформленням інтер’єру квартири 2022 самостійно, а даремно витратите час і гроші, то скористайтеся допомогою фахівця. Це теж коштує грошей, але якщо з бюджетом туго, то можна оплатити тільки консультацію, на якій ви зможете вирішити питання, що вас турбують.

модный дизайн интерьера квартиры фото 73

Потрібно розуміти, що складання проекту дизайнером — це досить тривалий процес. Робота займає зазвичай до 2 місяців, і при грамотному підході потрібно буде виконати дуже великий обсяг робіт. У ході своєї діяльності дизайнер проводить аналіз підібраних аналогів і робить вибір відповідного стилю, що найбільш підходить для конкретної ситуації.

Крім того, потрібні будуть опрацювання деталей та створення візуалізації. Це все не так просто, і досить довго доведеться витратити на створення необхідної документації. Саме тому неможливо отримати якісний дизайн за кілька днів! Мінімальні терміни виконання замовлення – місяць, і це за умови мінімального пакету документів.

модный дизайн интерьера квартиры фото 80

Дизайнер, який розробляє проект, має надалі стежити за його реалізацією. Це означає, що під час ремонту надалі не буде допущено помилок, які призвели б до неякісного результату. У результаті компанія передає в експлуатацію вже повністю готову квартиру у відповідному вигляді та стані.

Це економить сили та час замовника, оскільки він не повинен перебувати на об’єкті та вирішувати організаційні питання, а також гарантує результат, оскільки дизайнер несе відповідальність та зацікавлений у забезпеченні якісного результату.

модный дизайн интерьера квартиры фото 74

модный дизайн интерьера квартиры фото 75

модный дизайн интерьера квартиры фото 76

модный дизайн интерьера квартиры фото 77

модный дизайн интерьера квартиры фото 78

модный дизайн интерьера квартиры фото 79

Сьогодні, замовити модний дизайн квартири 2022 у професіоналів, які мають у цій сфері великий досвід роботи, зовсім нескладно. Для цього достатньо звернутися лише до однієї компанії, здатної забезпечити якісну розробку всієї документації для успішного ремонту.

Інтер’єр квартири 2022 – вартість розробки дизайн-проекту

Вартість дизайну квартири 2022 року залежить від формату обраної співпраці, і тут можна виділити різні варіанти. Наприклад, базовий пакет обійдеться дешевше. Зазвичай, в цю послугу входять перепланування квартири та розміщення меблів, а також складання плану і схеми розміщення сантехніки.

Усі документи повинні супроводжуватись відповідними вказівками автора проекту, щоб забезпечити зручні умови реалізації та зрозумілу інформацію для тих, хто втілюватиме надалі цей проектний план.

модный дизайн интерьера квартиры фото 81

модный дизайн интерьера квартиры фото 82

Можна вибрати модний інтер’єр квартири 2022 з 3D-візуалізацією та складанням креслень, що дозволить більш ефективно реалізувати дизайн-проект. Однак він обходиться дорожче, включає все те ж, що й базовий пакет, і відрізняється наявністю технічної документації, що складається з плану стель і комунальних систем, креслень та комп’ютерної візуалізації в спеціальних програмах, які дозволяють подивитися, як виглядатиме квартира в майбутньому.

модный дизайн интерьера квартиры фото 83

модный дизайн интерьера квартиры фото 84

Найдорожчий варіант — це «VIP — все включено», який включає супровід від початку проектування і до фінальної реалізації проекту. Такий варіант обходиться недешево, але це найбільш повний пакет послуг з проектування, який включає все, що необхідно, щоб будівельники відразу приступили до безпосереднього виконання задуманого дизайнером проекту. Тут уже обрані всі матеріали, підібрані сантехніка та конкретні меблі, а також існують креслення та візуалізації у комп’ютерних програмах.

модный дизайн интерьера квартиры фото 86

Незважаючи на те, що ВІП-проект забезпечує будівельників усім необхідним, щоб успішно виконати замовлений ремонт, важливо контролювати кожен із етапів їх робіт – особисто. Це дасть вам гарантію, що все реалізується точно так, як було спочатку заплановано в документації.

модный дизайн интерьера квартиры фото 87

модный дизайн интерьера квартиры фото 88

модный дизайн интерьера квартиры фото 89

Важливо! Щоб не допустити помилок, у процесі виконання робіт будівельна бригада, дизайнер та замовник повинні постійно підтримувати зв’язок один з одним, зустрічатися, обмінюватись думками.

Кожен вибирає для себе той формат співпраці, який вигідний та зручний саме йому, і це дозволяє отримати як дизайн-проект дуже недорого, але з мінімальним базовим набором необхідних послуг, так і повний пакет з різними послугами та супроводом до самої здачі об’єкта, але значно дорожче. Кожен варіант має свої переваги та недоліки, і потрібно самостійно вирішити, що саме вам підходить більше.

модный дизайн интерьера квартиры фото 90

модный дизайн интерьера квартиры фото 91

модный дизайн интерьера квартиры фото 92

модный дизайн интерьера квартиры фото 93

модный дизайн интерьера квартиры фото 94

модный дизайн интерьера квартиры фото 95

модный дизайн интерьера квартиры фото 96

Не хвилюйтеся, що зробите безліч помилок, які вічно нагадуватимуть вам про неправильні рішення. Це далеко не останній ремонт у вашому житті, тому наступного разу всі нюанси будуть враховані. А предмети декору, що не сподобалися, завжди можна замінити новими, коштує це не так вже й дорого. Будь-які дрібниці на кшталт світильників, бра, нічників, диванних подушок, статуеток, підібрані не дуже вдало, можна буде легко поміняти. Тому не переживайте та створюйте сучасний дизайн інтер’єру квартири 2022 самостійно.